شركت تيراه هارموني

 رتبه ي بالا در واردات  كاغذ ديواري

شركت بينظير و عالي كه در زمينه ي طراحي دكوراسيون ها فعاليت ميكند به نام تيراژه هارموني شناخته شده است و بسيار عالي و باسليقه در اين زمينه كار كرده و جزء واردكننده ي برتر محصولات بويژه كاغذديواري شده است. شركت تيراژه هارموني با تكيه بر هنر معماري و علم طراحي دكوراسيون داخلي براي نخستين باردرسال 1386 به عنوان نماينده انحصاري محصولاتي چون كاغذ ديواري ، پاركت لمينيت در ايران تاسيس گرديد.طراحي و دكوراسيون در مكاتب و فرهنگ هاي مختلف براساس ايدئولوژي هاي حاكم و باورهاو سنت هاي موجود متفاوت مي باشد، هر جامعه اي براساس دلبستگي هاي روحي و اعتقادي، طراحي ها و دكوراسيون خود را خلق مي كند، كشور ما نيز از اين قاعده مستثني نيست.

كاغذ ديواريو تيراژه هارموني

مديريت تيراژه هارموني با بهره گيري از متخصصين طراحي، روانشناسي اجتماعي و ارتباطات، كوشيده تحولات كاغذ ديواري را در جهان و ايران مورد پژوهش قرار داده و با توجه به علايق و باورهاي ايرانيان و تطابق آنها با آخرين نو آوريهاي كاغذ ديواري درجهان، ارائه كننده مجموعه اي زيبا و نفيس در شكل هاي كلاسيك و مدرن باشد.

اين محصولات داراي بالاترين استانداردهاي كيفي مي باشند و امكان انتخابي آسان و مطمئن را براي شما فراهم مي آورند.از اين رودر وب سايت طراحي شده براي اين مجوعه بر آن شديم تا با معرفي هر چه بيستر محصولات شما را در انتخابي مطمئن ياري بخشيم.


نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۶:۳۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |