لكه گيري از كاغذ ديواري ها

روش لكه گيري كاغذ ديواري

در ادامه مبحاث  نگهداري بهتر از كاغذ ديواري ها و ديوار پوش ه ميخواهيم به شما يكي از مهمترين كارها رااموزش دهيم يعني بكه گيري از روي اين محصولات.ادامه اين مطلب ميتواند براي شما كه از اين محصولات استفاده ميكنيد بسيار مفيد واقع شود.

به علت رنگ ها و طرح هاي متنوعي كه كاغذ هاي ديواري دارند امروزه بيشتر از رنگ هاي پوششي متقاضي دارند ، كاغذ هاي ديواري در دو نوع قابل شستشو و غير قابل شستشو در بازار موجود هستند . مدل هاي قابل شستشو را با خيال راحت ميتوان با آب شستشو داد اما مدل هاي غير قابل شستشو را نميتوان به اين سادگي لكه گيري كرد . در اين مقاله مي خواهيم چند راه كار براي لكه گيري كاغذ هاي غير قابل شستشو اراده كنيم :

گردگيري ديوار پوش ها

يكي از علل شكل گيري لكه رو كاغذ  هاي ديواري ماندن طولاني مدت ذرات گرد و غبار مي باشد . گرد و غبار پس از مدتي ماندن بر روي ديوارپوش باعث كدر شدن و تيره شدن آن مي شود و جاهايي كه از گرد و غبار در امان هستند اختلاف رنگ زيادي با قسمت هايي كه در معرض گرد و غبار قرار دارند پيدا مي كنند . براي جلوگيري از اين اتفاق بايد به طور مداوم با يك دستمال يا حوله خشك و نرم ذرات گرد و غبار را از روي ديوار ها پاك كرد .

كاغذ ديواري

پاركت لمينت

نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۲:۰۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |