رنگها در كاغذ ديواري ها

كاغذ هاي ديواري در رنگ بنفش 

در انتخاب رنگ  به عنوان كاغذ ديواري بايد بدانيد كه رنگ بنفش در روانشناسي روح تازه و شادي را به شما ميبخشد و شما ميتوانيد با انتخاب كاغذ ديواري در رنگ بنفش ايين شادابي را براي خود به ارمغان آوريد.  در واقع  كاغذ هاي ديواري بنفش حس بشردوستانه را در شما تقويت مي كند. اگر قصد شما ايجاد محيط دوستانه در خانه است از كاغذ بنفش استفاده كنيد.

كاغذ ديواري با رنگ سبز و نشان سلامت 

اگر به دنبال سلامت هستيد از كاغذ ديواري سبز رنگ استفاده كنيد . رنگ سبز رنگ طبيعت مي باشد و كاغذ ديواري سبز رنگ شروعي جسورانه است.اگر از كاغذ هاي سبز رنگ استفاده كرديد به شما كمك مي كند تا توانايي هاي خاص خود را بشناسيد و بتوانيد در دنياي واقعي به كار گيريد.ادامه مطلب
نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۷:۴۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

شركت تيراه هارموني

 رتبه ي بالا در واردات  كاغذ ديواري

شركت بينظير و عالي كه در زمينه ي طراحي دكوراسيون ها فعاليت ميكند به نام تيراژه هارموني شناخته شده است و بسيار عالي و باسليقه در اين زمينه كار كرده و جزء واردكننده ي برتر محصولات بويژه كاغذديواري شده است. شركت تيراژه هارموني با تكيه بر هنر معماري و علم طراحي دكوراسيون داخلي براي نخستين باردرسال 1386 به عنوان نماينده انحصاري محصولاتي چون كاغذ ديواري ، پاركت لمينيت در ايران تاسيس گرديد.طراحي و دكوراسيون در مكاتب و فرهنگ هاي مختلف براساس ايدئولوژي هاي حاكم و باورهاو سنت هاي موجود متفاوت مي باشد، هر جامعه اي براساس دلبستگي هاي روحي و اعتقادي، طراحي ها و دكوراسيون خود را خلق مي كند، كشور ما نيز از اين قاعده مستثني نيست.

كاغذ ديواريو تيراژه هارموني

مديريت تيراژه هارموني با بهره گيري از متخصصين طراحي، روانشناسي اجتماعي و ارتباطات، كوشيده تحولات كاغذ ديواري را در جهان و ايران مورد پژوهش قرار داده و با توجه به علايق و باورهاي ايرانيان و تطابق آنها با آخرين نو آوريهاي كاغذ ديواري درجهان، ارائه كننده مجموعه اي زيبا و نفيس در شكل هاي كلاسيك و مدرن باشد.

اين محصولات داراي بالاترين استانداردهاي كيفي مي باشند و امكان انتخابي آسان و مطمئن را براي شما فراهم مي آورند.از اين رودر وب سايت طراحي شده براي اين مجوعه بر آن شديم تا با معرفي هر چه بيستر محصولات شما را در انتخابي مطمئن ياري بخشيم.ادامه مطلب
نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۶:۳۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

ارتفاع در اندازه كاغذديواري

 فرمول براي محاسبه ي كاغذ ديواري 

در اندازه گيري بايد فرمولهايي ارائه داده شود كه دقت عمل را بالا ببرد در مورد كاغذ ديواري نيز اين روش بايد رعايت شود . بهتر است كه در اين زمينه به مطالب مورد نيازي كه در اينجا بيان شده است رجوع كرده و استفاده كنيد. قبل از شروع به محاسبه بايد عرض رولي كه ميخواهيد استفاده كنيد را در اختيار داشته باشيد تا بتوانيد از فرمول زير براي محاسبه تعداد رول هايي كه نياز داريد استفاده كنيد .

كاغذديواري  داراي عرض53 سانت

 اگر ارتفاع كمتر از 245 سانت باشد{عرض ديوار بر اساس سانتيمتر تقسيم بر 212=تعداد رول}

در صورتي كه ارتفاع بيش از 245 سانت باشد {عرض ديوار براساس سانتيمتر تقسيم بر 153=تعداد رول}

عرض 70 سانت در كاغذديواري

اگر ارتفاع كمتر از 245 سانت باشد {عرض ديوار براساس سانتيمتر تقسيم بر 280=تعداد رول}

در صورتي كه ارتفاع بيش از 245 سانت باشد{عرض ديوار به سانتيمتر تقسيم بر 210=تعداد رول}
ادامه مطلب
نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۳:۲۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نحوه ي چسباندن درست كاغذ ديواري

 چسباندن كاغذ در كنار لوله ي گاز

در اين مطلب سعي داريم به شما در مورد قسمتهاي مهم كه كاغذ ديواري سخت ميچسبد نكاتي را بگوييم . با توجه به اين نكات مشكل شما در زمينه ي اين موارد سخت برطرف ميشود در قسمتهايي كه لوله هاي گازوجود دارد بايد كامل نصب كنيد و بعد از اين كار ميتوانيد برش بزنيد اگر مشاهده كرديد زير قسمتي از كاغذ حباب هوا وجود دارد،ابتدا بايد در آن قسمت باكمك يك كاتر، دوبرش به شكل ضربدر ايجاد كنيد و به سمت به آرامي كاغذ ديواري را از قسمت برش خورده برگردانيد.سپس با استفاده از يك قلم موي كوچك،مقداري چسب بر ديوار زيرين كاغذ بماليد و به آرامي و با دقت كاغذ ديواري برگردانده شده را سر جاي خود روي ديواربخوابانيد تا بچسبد.اگر پس از نصب كاغذ ديواري مشاهده گرديد كه يك قسمت از كاغذ ديواري صدمه ديده است، به اين طريق عمل كنيد ابتدا با دقت قسمت آسيب ديده را از ديوار جدا كنيد.سپس از كاغذ اضافه اي كه مانده، قسمتي را ببريد كه طرح و الگوي روي آن با قسمتي كه جدا كرده ايد مشابه است،سپس پشت آن را آغشته به چسب كنيد و با دقت ، دقيقا همان قسمت كه جدا كرده ايد بچسبانيد.

جلوگيري از چروك شدن و تا شدن كاغذ ديواري

دقت كنيد كه كاغذ ها چروك نشوند. لبه كاغذ ديواري ها بايد دقيقا روي يكديگر قرار بگيرند، تا چسب روي انها از بين نرود. اكنون كاغذ ها را رها كنيد تا به اصطلاح نرم شوند. اين عمل موجب مي شود تا كاغذ ها انبساط پيدا كرده و هنگام نصب چروكيده و يا حباب دار نشوند. توجه داشته باشيد كه زمان رها كردن كاغذها نبايد طولاني باشد، زيرا خطر پاره شدن آنها وجود دارد. نصب اولين كاغذ بريده شده روي ديوار بسيار حائز اهميت است، زيرا بقيه ي تكه ها بايد دقيقا كنار يكديگر چسبيده شوند. كار نصب را هميشه از سمت پنجره ها به طرف داخل انجام دهيد، در غير اينصورت احتمال دارد كه ايجاد سايه موجب شود تا لبه هاي كاغذ روي هم قرار گيرند. يك برس و يك قيچي در جيب خود قرار دهيد و با اولين قطعه ي كاغذ ديواري از نردبان بالا برويد. كاغذ  را آهسته باز كرده و از قسمت بالا به حالت تراز نگه داريد. اجازه دهيد تاكاغذ ديواري مدرن شما به حالت آويزان و رو به پايين قرار بگيرد، سپس به آهستگي با برس از بالا به سمت پايين روي آن بكشيد ادامه مطلب
نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۳۴:۰۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

لكه گيري از كاغذ ديواري ها

روش لكه گيري كاغذ ديواري

در ادامه مبحاث  نگهداري بهتر از كاغذ ديواري ها و ديوار پوش ه ميخواهيم به شما يكي از مهمترين كارها رااموزش دهيم يعني بكه گيري از روي اين محصولات.ادامه اين مطلب ميتواند براي شما كه از اين محصولات استفاده ميكنيد بسيار مفيد واقع شود.

به علت رنگ ها و طرح هاي متنوعي كه كاغذ هاي ديواري دارند امروزه بيشتر از رنگ هاي پوششي متقاضي دارند ، كاغذ هاي ديواري در دو نوع قابل شستشو و غير قابل شستشو در بازار موجود هستند . مدل هاي قابل شستشو را با خيال راحت ميتوان با آب شستشو داد اما مدل هاي غير قابل شستشو را نميتوان به اين سادگي لكه گيري كرد . در اين مقاله مي خواهيم چند راه كار براي لكه گيري كاغذ هاي غير قابل شستشو اراده كنيم :

گردگيري ديوار پوش ها

يكي از علل شكل گيري لكه رو كاغذ  هاي ديواري ماندن طولاني مدت ذرات گرد و غبار مي باشد . گرد و غبار پس از مدتي ماندن بر روي ديوارپوش باعث كدر شدن و تيره شدن آن مي شود و جاهايي كه از گرد و غبار در امان هستند اختلاف رنگ زيادي با قسمت هايي كه در معرض گرد و غبار قرار دارند پيدا مي كنند . براي جلوگيري از اين اتفاق بايد به طور مداوم با يك دستمال يا حوله خشك و نرم ذرات گرد و غبار را از روي ديوار ها پاك كرد .

كاغذ ديواري

پاركت لمينت


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۲:۰۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

جداسازي كاغذ ديواري ها

پس از جدا كردن كاغذ ديواري

بسيار خب اگر شما اين مطلب را باز كرده ايد به اين معناست كه شما به دنبال سري جديد از كاغذ ديواري ها هستيد يا اينكه از كاغذ ديواري هاي اتاقتان خسته شده ايد.ما در اين مطلب ميخواهيم به شما نكاتي را ياد آوريم شويم كه اگر قصد جدا سازي كاغذ ديواري ها را داريد بتوانيد اين كار را به راحتي انجام دهيد.

اگر شما در برابر پس مانده هاي سرسخت به نگام جداكردن كاغذ ديواري يا حاشيۀ كاغذ ديواري قرار گرفته ايد، نگران نباشيد.شما تنها نيستيد! تيراژه هارموني در اين مقاله راه كار هايي را ارائه خواهد داد كه بتوانيد اين مشكل را برطرف سازيد.جدا سازي كاغذ ديواري زدودن چسب سريش باقيمانده از ديوار ميتواند باعث رنجش و زحمت فراوان باشد! اما خوشبختانه زياد وقت شما را نمي گيرد! وسايل جبرانــــي خانگي وجود دارند كه ميتوانند نظافت را بدون اينكه نيازي به مواد شيميائي باشد تضمين كنند!


نكاتي براي تميز كردن ديوار پس از جداسازي كاغذ ديواري

1- يك سمپاش دستي را با آب گرم پر كنيد.

2- 5 قاشق سوپخوري نرم كنندۀ پارچه و لباس به آب گرم اضافه كنيد.

3- محلول را روي ديوار ها اسپري كنيد. (بپاشانيد).

4- اجازه دهيد براي مدت 5 تا 10 دقيقه محلول روي ديوار بنشيند.

5- بوسيلۀ خراشنده چسب سريش را از ديوار جدا كنيد.اگر نياز بود، بوسيلۀ دستمال حوله اي پس مانده هاي اضافه را از خراشنده بزدائيد

اميدواريم اين مقاله براي شما مفيد بوده باشد

در مقالات معرفي شده در زير اعمال پيش از نصب كاغذ ديواري و طريقه نصب كاغذ ديواري را مورد بررسي قرار خواهيم داد.

آماده سازي ديوارها براي نصب كاغذ ديواري

نحوه نصب كاغذ ديواري


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۳:۵۷ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

تيراژه هارموني

 قيمت  پاركت لمينت

يكي از نمايندگان برتر در زمينه ي پاركت بخصوص پاركت لمينت در تهيه ي پاركت در كيفيت و جنس و قيمت مناسب در خدمت شما است اين نمايندگي به نام تيراژه هارموني است كه يك نماينده انحصاري محسوب ميشود .تيراژه هارموني مفتخر است به عنوان نماينده انحصاري برند هاي معتبري در صنعت دكوراسيون از جمله پاركت لمينت باراباس در سراسر ايران آماده خدمت رساني به هموطنان عزيز باشد.استعلام قيمت پاركت لمينت  به راحتي از طريق نمايندگي هاي انحصاري شركت تيراژه هارموني در سراسر استان هاي كشور امكان پذير است.در اين راستا نمايندگي هاي پاركت لمينت باراباس در سراسر ايران عامليت هاي متعددي را زير پوشش قرار داده اند تا با ارائه لمينت باراباس دسترسي مشتريان را به آن سهل و راحت نمايند.

معيار هاي انتخاب پاركت لمينت

بسته به سلايق و كاربرد هاي مختلف من جمله مناطق گردشگري و توريستي , منازل مسكوني , اماكن اداري و همچنين در دكوراسيون هتل ها و مجتمع هاي اقامتي امكان استفاده از طرح ها و گونه هاي مختلف لمينت وجود دارد كه بسته به جنسيت پوشش كف يا همان فوم به كار رفته در زيرساخت پاركت لمينت ، نوع لمينت و همچنين ميزان دوام لمينت در برابر عوامل محيطي قيمت هاي مختلفي از اين محصول قابل دسترس است.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۳:۲۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

كاغذ ديواري و چسب كاغذديواري ها

اطلاع از چسب خوب براي كاغذ ديواري

براي چسباندن كاغذ ديواري ها سعي كنيد از بهترين چسب ها استفاده كنيد . چسب ها در نوع مختلف است ولي هنگام خريد از فروشنده بهترين نوع آن را تقاضا كنيد و خريد كنيد. اين مرحله در نصب بسيار مهم است. مگر اينكه شما بخواهيد از كاغذ چسبدار استفاده كنيد. دست كم از گوشه هايي كه كمتر در معرض ديد كه معمولاً پشت درها هستند شروع كنيد . عرض كاغذ ديواري خود را اندازه بگيريد و از آن2/1 واحد كم كنيد،براي اينكه شما مي خواهيد 2/1 واحد از اولين نوار را دور گوشه ها و كنج ها بپوشانيد. از زمين تا سقف يك خط مستقيم رسم كنيد. اين خط براي چسباندن مستقيم نوارها بسيار اهميت دارد. از سطح بالا و پائين خط را بررسي كنيد تا مطمئن شويد كه مستقيم است(آن جملۀ معروف را به ياد داشته باشيد" دوبار اندازه بگيريد يك بار برش دهيد").اولين نوار از كاغذ ديواري را 3-4" بلند تر از ارتفاع ديوار ببريد. آنرا كنار بگذاريد و نوار دوم را ببريد

 بهترين شيوه ي چسباندن كاغذ ديواري

اين را الگو كنيد زيرا براي بريدن نوار بعدي آسانتر و پيشرفته تر است و آماده نصب است.· از جهت ها براي روش هاي چسباندن تبعيت كنيد. با دقت اولين نوار را روي ديوار تنظيم كنيد و آن را به سمت سقف سر بدهيد.دوبار گوشه ها را با سطح بررسي كنيد تا مطمئن شويد كه كاملاً مستقيم و صاف است. اطمينان حاصل كنيد كه كنج محكم شده باشد. تمام نواحـــي را كه شامل گوشه هاي سقف و ستون هاست را صاف كرده و مسطح كنيد. حالا قبل از چسباندن قطعه دوم، قطعه سومي را ببريد. از اين نقطه شما مي توانيد كاغذ اضافي را از امتداد ستون برش دهيد. بهتر است تيغه هاي كاتر خود را مرتب عوض كنيد و از تيغه لبه تيز استفاده كنيد تا براي خطوط مستقيم به شما كمك كند.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۴۰:۳۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

پرطرف دار ترين كاغذ ديواري

زيبايي و شكل كاغذ ديواري سه بعدي

 

كاغذ ديواري ها در طرح ها و رنگهاي متفاوتي توسط كارشناسان و متخصصين اين كار ساخته ميشود . تفاوت در آنها زياد است مثا كاغذ ديواري سه بعدي كه بهاطر همين سه بعدي بودن از بقيه متفاوت است .اين كاغذ ديواري از نوع سه بعدي است و بسيار طرفدار دارد . طراحي اين كاغذ ديواري ها به شيوه ايي است كه اگر در فاصله ي دور مثل  3-4 متري به آن نگاه شود بنظر برجسته و داراي عمق هستند. بعبارتي نوع طراحي آن ها طوري است كه به دليل سايه هاي خاصي كه به آن داده شده خطاي ديد ايجاد و سه بعدي ديده ميشود.اين نوع اگر داراي طرحي مثل آجر باشند كاملا طبيعي بچشم مي آيند. اگر علاقه داريد بعد جديدي در اتاق خود داشته باشيد ميتوانيد از نور پردازي استفاده شده و مقدار سه بعدي بودن تصوير را تنظيم كنيد و در جاهاي مختلف از آن استفاده كنيد.

كاغذ ديواري ازنوع الياف طبيعي

 

از انواع ديوارپوش هاي بسيار گرانقيمت و ناياب ميباشد، نوع الياف طبيعي است. اين نوع از چوب هاي طبيعي درجه يك فنلاندي توليد و داراي تمام قابليت هاي نوع قابل شستشو، ضد حساسيت و منطبق با طبيعت ميباشد. موردي كه باعث محبوبيت اين كاغذ ديواري ميشود وجود تكه هاي چوب و برگ درختان در آن ميباشد، و آن را به گونه اي ساخته كه طبيعت را به شما يادآوري ميكند. به همين دليل حس حضور در طبيعت را القا ميكند.ادامه مطلب
نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۴۴:۴۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

كاغذ ديواري

عدم سخت گيري در لكه گيري كاغذ ديواري 

در هنگام تميز كاري و شستن كاغذ ديواري موردي هست كه بايد به آن توجه كنيد. وجود لكه هايي برروي كاغذ ديواري كه عميق هستند و پاك نميشوند . از تلاش زياد جهت برطرف كردن آن خود داري كنيد . توصيه ميشود زياد در مورد اين گونه لكه ها سخت گيري نكنيد زيرا اين احتمال وجود دارد هرچه بيشتر آن ها را بساييد حجم بيشتري را روي ديوارتان اشغال كند و ظاهري زشت تر نسبت به حالت اول ايجاد كند.

لكه گيري انواع كاغذ ديواري

استفاده از ديوارپوش ها در اين روز ها بسيار متداول گشته و اكثر منازل امروزي جايگزين رنگ شده است. ديوارپوش ها به دو گروه كلي قابل شستشو و غيرقابل شستشو تقسيم بندي ميشوند كه نوع اول آن خيلي ساده با آب شسته ميشود ولي نوع دوم آن را بايد فقط با دستمال مرطوب تميز كرد .

البته بايد اين نكته را نيز مدنظر قرار دهيم كه قابل شستشو به اين معنا نيست كه هرطور كه ميخواهيم آن را شستشو دهيم و يا روي آن را آب بگيريم! بلكه بايد با احتياط با آن برخورد كنيم تا ديوار پوش ماعمر طولاني تري داشته باشد

كاغذ ديواري

پاركت لمينت


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۰۲:۴۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |