آموزش و مهارت در چسباندن كاغذ ديواري

 شيوه و روش چسباندن كاغذ ديواري پشت چسب دار

زمان شروع كار و چسباندن كاغذ ديواري بسيار مهم است و بايد با كسب مهارت اين كار را انجام دهيد . در شروع كارتان ظرف آب مورد نياز را بر روي زمين و در كنار نوار كاغذ ديواري يعني جايي كه كاغذ ديواري  قرار است چسبانده شود بگذاريد. سرنوار را بگيريد و به بالا بكشيد و در امتداد شاغول بچسبانيد .براي از بين بردن حباب هاي هوا ،روي كاغذ ديواري را برس يا اسفنج تميز بكشيد .دوباره لبه ي تكه ي چسبانده شده را با شاغول بسنجيد تا مطمئن شويد كه كاغذ عمودي قرار گرفته است .سپس با خط كش و كادر اضافي كاغذ را ببريد .

نوار دوم را با دقت كنار اولي بگذاريد به گونه اي كه لب به لب شوند . بعد از 15دقيقه با استفاده از غلتك لاستيكي لبه ها راصاف كنيد.چسبي را كه از زير لبه هاي كاغذ ديواري بيرون زده است (جز در مورد كاغذ هايي كه نقش برجسته دارند ) بااسفنج تميز پاك كنيد.

كار با كاغذ ديواري پشت چسبدار

شايد جالب باشد كه بدانيد امروزه اكثر كاغذ ديواري ها ، به جز وينيل سنگين به صورت چسبدار عرضه مي شوند .براي نصب اينگونه پوشش ها ،بريده هاي كاغذ ديواري را دوباره به گونه اي از پايين به بالا لوله كنيد كه نقش آن رو به تو بيفتد.سپس هر لوله را به گونه اي در ظرف آب قرار دهيد كه قسمت بالاي نوار از ظرف بيرون باشد 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱:۳۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

كاربرد هاي متلفي از پاركت لمنيت ها

كاربرد پاركت لمينت ها را بدانيم

هر چيزي در دنيا ما داراي كاربرد خاصي براي خود است.اين نكته را ميتوانيم اينگونه به شما گوشزد كنيم كه پاركت لمنيت ها با نمونه هاي بسيار زياد خود داراي كاربرد هاي بسيار زياد نيز هستند و ميتوان از آنها در جاي هاي بسيار متفاوتي بهره برد.براي بررسي بيشتر ادامه اين مطلب را بخوانيد.

خيلي از افراد و خانواده ها از پاركت لمينت جدا از زيبايي ، به خاطر احساس آرامش و حس آسايشي كه به آنها دست مي دهد ، استفاده مي كنند.از پاركت لمينت در همه مكان ها اعم از منازل يا ادارات يا فروشگاه ها مي توان استفاده كرد.چرا پاركت انتخاب كنيم؟

 

شيوه ي انتخاب طرح و رنگ پاركت لمينت ها

در ضمن پاركت لمينت مزاياي زيادي دارد كه همين امر انتخاب را براي همه ضروري مي كند.زيبايي و جذابيتي كه پاركت لمينت به خانه مي دهد باعث شده كه از ديگر كفپوش ها متمايز باشد.اما به اين نكته توجه كنيد كه از طرح و رنگي از پاركت ها استفاده كنيد كه مناسب با روحيه و فضاي داخلي خانه شما باشد.شما مي توانيد از پاركت لمينت تيره براي فضاهاي بزرگ و پاركت لمينت روشن براي فضاهاي كوچك استفاده كنيد


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۳:۵۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

تغيير دكوراسيون با كاغذ ديواري

 كاغذ ديواري در تغيير دكوراسيون

دكوراسيون ها عمدتا به وسيله ي پاركت لمينت ها و كاغذ ديواري ها تزئين ميشوند.اما يكي از مم ترين ها را ميتوان كاغذ دياري ها دانست چرا كه با كمي تغيير در اين كاغذ ديواري ها ميتوانيد يك گام بسيار موثر در تغيير دكوراسيون خود برداريد.

در مورد بسياري از مسايل دكوراسيون راه حل قطعي ، كاغذ ديواري مناسب است .اگر ديوارها آسيب ديده اند و بايد آثار آسيب را مخفي كرد ،يا اينكه مي خواهيم اتاق كسالت باري به چشم جالب بيايد لازم است ،كانون تمركزي طراحي شده ،به اتاق اضافه شود ،اگر مي خواهيد خطوط و بافتهاي خشن يا نامتعارف عناصر معماري اتاق را نرم و ملايم و عادي جلوه دهيد ،و سرانجام اگر مانده ايد با چهارد يواري خانه و دفتر خود چه كنيد تا آرايشي متشخص و بيانگر داشته باشد ،راه چاره همه اينها و مشكلاتي از اين دست در پوشش ديوار نهفته است كه با استفاده از يك كاغذ ديواري زيبا حسي جديد و مقاومتي بالا را به ديوارهاي خانه و يا محل كار خود ببخشيد .

شيوه ي انتخاب مدل كاغذ ديواري

از نقش هاي گلدار ظريف تا نقش هاي بي پرواي هندسي ،از سادگي راه راه تا طرح هاي هنري با پرداخت هايي كه طرح و جنس و بافت ويژه اي را تقليد مي كند همه و همه امكانات و گزينه هايي است كه در اختيار شماست .به اين ترتيب مشكل اين نيست كه چگونه به نتيجه ي دلخواه برسيد، بلكه بيشتر اين است كه چطور از ميان اين همه انتخاب ، انگشت روي گزينه نهايي بگذاريد كه شما را به مقصود خواهد رساند .به رنگها و نقش هايي كه شخصا بر روي كاغذ ديواري مي پسنديد فكر كنيد و نيز به اهدافي كه از دكوراسيون دنبال مي كنيد .

تيراژه هارموني از باسابقه ترين شركت هاي ايراني در عرضه كاغذ ديواري و پاركت لمينت با بهره گيري از محصولات برند هاي معتبر بر آن است تا بتواند رضايت شما مشتريان گرامي را بر آورده سازد.(كاغذ ديواري وجه تمايز خانه شما )جهت ديدن محصولات متنوع مي توانيد از سايتكاغذ ديواري ديدن كنيد يا با كارشناسان تيراژه هارومني به گفتگو بنشينيد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۸:۲۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

پاركت لمينت ها چه ويژگي هايي دارند؟

برخي از ويژگي هاي خوب براي پاركت لمينت

اين مطلب را جمع آوري كرديم تا به شما برخي از بهترين ويزگي هاي پاركت لمينت ها را باز گو كنيم تا شما بتوانيد با اطلاعات كافي به انتخاب نوع و طرح كف پوش هاي منزل هاي بپردازيد.اما اين نكته را نيز نبايد فراموش كنيد كه اين امر بسيار مهم است كه اين مطلب را تا انتها مطالعه كنيد.

يكي از ويژگي هاي خوب پاركت لمينت ها اين هست كه لك نمي شوند و رنگ آنها از بين نمي رود و جذب سطح آب نمي شوند.اين نوع از پاركت لمينت ها داراي سطح بسيار محكم و بادوامي مي باشند . نكته مهم و قابل توجه ضد خش بودن پاركت لمينت است. ما به شما توصيه مي كنيم از برندهاي معروف و شناخته شده و با كيفيتي مثل پاركت لمينت باراباس استفاده كنيد. چرا كه يكي از برترين ويژگي هاي پاركت ليمنت باراباس ضد خش بودن آن هست.

 پاركت لمينت

چگونگي نگهداري پاركت لمينت

اگر سطح پاركت لمينت خراش پيدا كند ، نمي توان پاركت لمينت را به گونه اي ترميم كرد كه مثل روز اول شود.يا اگر قطعه اي از پاركت لمينت خراب شود بايد بتوانيد آن قطعه از پاركت لمينت را به كلي عوض كرده و قطعه ديگر از پاركت لمينت را جايگزين كنيد. نكته ديگر از پاركت لمينت اين مي باشد كه به دليل خاصيتي كه دارند شايد هيچ وقت احتياج پيدا نكنيد كه از واكس هاي براق كننده براي سطح پاركت لمينت استفاده كنيد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۱۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۳:۴۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نكاتي براي نصب پاركت لمينت ها

گام هاي اصلي براي نصب پاركت لمينت

در اين مطلب گرد يكديگر جمع شده ايم تا درباره نصب پاركت لمينت ها صحبت كنيم و اينكه كدام شيوه آسان تر است.بسيار خب در ابتدا بايد به شما بگوييم كه در هر روشي كه باشيد بايد از نكات زير پيروي كنيد تا يك پاركت عالي را براي خود رقم بزنيد.

1. تايل آخري كه با ديوار انتهايي ميرسد لازم است برش داده شودبراي اين كار مقدار را با متر اندازه وسپس به پاركت لمينت منتقل ميكنيم
2. چيدن تايل هاي پاركت لمينت روشن به چند روش انجام ميشود، چيدمان آجري، چيدمان، در هم، چيدمان پله اي، چيدمان جناقياز روش هاي مرسوم چيدن آن ها است، ما توصيه ميكنيم از روش پله اي استفاده كنيديعني با درنظر گرفتن طول هرتايل كه حدود120 سانت است، اگر آنرا تقسيم بر4 كنيم قطعه اول120 و قطعه دوم 90 سانتيمتري و قطعه سوم 60 سانتيمتري و قطعه چهارم 30 سانتيمتري ميگرددرديف اول را با يك تايل 120 سانتي يا كامل انجام ميدهيم، سپس يك تايل ديگر را برداشته 30 سانت آن را جدا ميكنيم و تايل دوم را 90 سانت ميگيريم.و تا آخر به همين صورت پيش ميرويم
3. رديف سوم را تايل 60سانتي ميزنيم و رديف چهارم را تايل 30 سانتيبعد تكميل تايل چهارم بايد دوباره با يك تايل كامل شروع كنيم، يعني 120 سانتي.
4. هيچ نگراني بابت پاركت لمينت تيره بريده شده نيست، ميتوانيد از آن ها در جهت استفاده در ابتدا يا انتهاي كار در صورت مناسب بودن اندازه استفاده كنيد.
5. پيشبيني ميشود تا اين مرحله همه سطح فوم شمارا لمينت ها گرفته باشند پس به فوم جديدي نياز داريد؛ كف را جارو و فوم بعدي را پهن كنيددقت كنيد فوم ها روي هم نيفتند به صورت كاملا مماس در كنار يكديگر قرار بگيرند.

نكته اصلي كه بسيار مهم است رنگ پاركت لمينت مي باشد. اگر ديوار شما با كاغذ ديواري طراحي شده است بهتر است رنگ پاركت لمينت خود را با رنگ پس زمينه  كاغذ ديواري ست كنيد تا دكور داخلي جذابي داشته باشيد.

 نصب آسان يك پاركت لمينت

شما هم براي منزل و يا محيط كاري خود از اين محص.ل استفاده كرده ايد و حالا نگران اين موضوع هستيد كه آ نصب پاركت لمينت ها چگونه است؟براي نصب پاركت لمينت ميتوان گام هاي بسيار آساني برداشت كه ما در زير به آنها اشاره ميكنيم.
1. قبل شروع هر كاري پيشنهاد ميشود پاركت لمينت ها را حدود سه ساعت در محيط نصب قرار دهيم تا با دماي محيط سازگاري يابند.
2. رطوبت كف محل نصب را كاملا خشك كنيد.
3. هرگونه گرد و غبار يا جرم را بايد كاملا برطرف كرد.

نصب پاركت لمينت

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نادر رفيعي | ۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۱:۲۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |